MY TREES WORLD                    KARBÍK  Nadační fond MY TREES  100% Carbon FreeVítejte na Farmě EL MORICHAL v kolumbijské Vichadě!

2023 / MY TREES – Farma El Morichal / Vichada / Kolumbie 
				Naše čtyřletá bilance výsadby rychle rostoucích stromů v Jižní Americe: 153 ha půdy - 191.979 stromủ 
				2019: Na 25 ha 33.325 stromủ 
				2020: Na 28 ha 37.324 stromủ 
				2021: Na 40 ha 41.350 stromủ
				2022: Na 60 ha 79.980 stromủ 
				Česko-Slovenský a globální projekt MY TREES - 8.000 členů - 76 zemí
				Leden 2023 / PERNICA.BIZ
Logo první české farmy El Morichal v kolumbijské Vichadě

Největší bezuhlíkový projekt v České republice!

PROČ INVESTOVAT PENÍZE
do zemědělské půdy či eukalyptů a zakládat farmy právě v Kolumbii?

Češi a Slováci skupují pozemky a pěstují eukalypty a stromy kešu na plantážích MY TREES v Jižní Americe v Kolumbii. Pátým rokem na farmě El Morichal české akciové společnosti Degirans SE v provincii Vichada sázíme rychle rostoucí stromy. Tyto komerčně pěstované dřeviny (eukalypty) absorbují CO2 a přispívají ke snížení emisí skleníkových plynů. To nám umožňuje výnosný byznys s přidanou hodnotou nikoli těžbou dřevní hmoty, nýbrž v podobě produkce uhlíkových kreditů. Více vám o historii i současnosti našeho podnikání v Kolumbii prozradí ve videu zakladatel projektu My Trees Jaroslav Pilný. Je to záznam 15minutového online webináře ze čtvrtku  20. 4. 2023.


Po jeho skončení si můžete ihned založit svůj obchodní účet a podnikat s námi...Náš maskot Karbík vás vítá na palubě celosvětového projektu My Trees. Seznamte se s Karbíkem a jeho kamarády!


Zahájili jsme produkci uhlíkových kreditů...
Zdeněk Pernica / PERNICA.BIZ – partner projektu MY TREES. Jedinečná příležitost pro milovníky přírody, ekology, malé i velké investory, podnikatele a obchodníky. V dubnu 2023 jsme změnili strategii a spolu s kolumbijským partnerem InverBosques přeřadili na vyšší rychlostní stupeň... Dovolte nám představit MY TREES jako největší bezuhlíkový (carbon free) projekt v České republice. Koncem roku 2022 jsme na našich pozemcích o výměře 153 ha v kolumbijské Vichadě měli vysazeno 191 979 rychle rostoucích stromů. Na současných 2090 hektarech zakoupené půdy českou společností Degirans SE v nejbližší době vysadíme přes 2,2 milionů stromů. Naše stromy-eukalypty absorbují CO2, zúrodňují půdu, vytvářejí nezbytný prostor pro místní faunu a flóru a vytvářejí nová pracovní místa. S respektem pomáháme rozvoji lokálních komunit a tvorbě nových pracovních míst (nyní již téměř 600 zaměstnanců společnosti InverBosques). NE, NEbudeme stromy těžit. ANO, budeme produkovat uhlíkové kredity a tím snižovat emise CO2. Bezemisní balíček Karbík - 31 stromů absorbuje 1519 kg CO2 ročně - tzn. pro vás cca 1,5 uhlíkových kreditů! Chceme, abyste navždy změnili svůj pohled na budoucnost!

Jiné jazykové verze

       

       

Založit investiční účet My Trees
Najdi si reálného partnera v globálním projektu MY TREES!
MY TREES Global je obchodní komunita s 10 000 členy působící v 79 zemích,
Čechy a Slováky oficiálně založená v roce 2020.

KTERÉ SPOLEČNOSTI A NADACE
se podílejí na globálním projektu My Trees

My Trees / Degirans se / My Trees Foundation / Perfect Network / Colombian Timber / Gutierrez Group / InverBosques

JAKÉ DŘEVINY PĚSTUJEME
na naší farmě El Morichal v kolumbijské Vichadě


Eukalypt (Eucalyptus Pellita) a Strom Kešu (Anacardium occidentale)