MY TREES WORLD KARBÍK Nadační fond MY TREES                   100% Carbon FreeKRÁTKÉ SEZNÁMENÍ
s projektem My Trees Global
JAROSLAV PILNÝ
zakladatel projektu My Trees a společnosti DEGIRANS SE

Jak se vám líbilo představení globálního projektu MY TREES panem Jaroslavem Pilným? 

Pokud vás zaujalo natolik, že nemáte pochybnosti o dlouhodobém investičním záměru a podnikání My Trees a české společnosti DEGIRANS SE v kolumbijské provincii Vichada v povodí řeky Orinoko, klikněte na Kontakt
a rovnou si založte podnikatelský účet ve své online kanceláři.


Máte-li ještě další otázky a chcete znát více podrobností, podívejte se na 15 minutový záznam webináře opět s Jaroslavem Pilným v rubrice Farma El Morichal / Vichada / Kolumbie

Informace o projektu My Trees Global s řadou fotografií a videí najdete také na sociálních sítích, konkrétně na Facebooku, Instagramu, Twitteru, Linkedinu a Youtube.

Využijte výhodného kurzu české koruny vůči americkému dolaru a zainvestujte do do pozemků v kolumbijské Vichadě, které v rámci projektu MY TREES v této latinskoamerické zemi skupuje česká společnost Degirans SE. Kromě 30 hektarové farmy v budoucí české vesnici Little Bohemia I (chystá se i Little Slovakia a Little Bohemia II) můžete zakoupit také podíl na stromové farmě od 1600 USD nebo se stát spoluvlastníkem stávajících farem od 3 000 USD. Větším investorům nabízíme příležitost ke koupi farem nad 30 ha (od 19 900 USD), nad 90 ha (od 54 000 USD) a nad 1 000 ha (od 400 000 USD).
KOLUMBIE – Země rozmanitých příležitostí aneb Krátké shrnutí pracovní cesty party Čechoslováků z projektu MY TREES, která se uskutečnila ve dnech 14. 2.–25. 2. 2024. Hlavním cílem návštěvy byla kontrola farmy El Morichal ve Vichadě v Orinocké oblasti, kde od roku 2019 na rozloze 900 ha jsme postupně vysadili téměř 200 000 eukalyptů (Eucalyptus pellita) a na 10 ha ještě 1000 ks stromů kešu.

Jiné jazykové verze

       

       

Založit investiční účet My Trees

Najdi si reálného partnera v globálním projektu MY TREES!
MY TREES Global je obchodní komunita s 10 000 členy působící v 79 zemích,
Čechy a Slováky oficiálně založená v roce 2020.

KTERÉ SPOLEČNOSTI A NADACE
se podílejí na globálním projektu My Trees

My Trees / Degirans se / My Trees Foundation / Perfect Network / Colombian Timber / Gutierrez Group / InverBosques

JAKÉ DŘEVINY PĚSTUJEME
na naší farmě El Morichal v kolumbijské Vichadě


Eukalypt (Eucalyptus Pellita) a Strom Kešu (Anacardium occidentale)